System Administrator

Lista consilierilor consiliului local constituit

Nr. Crt. Numele   şi prenumele  consilierilor

 

– în ordine alfabetică –

Partidul, alianţa politică sau electorală,  organizaţiile  minorităţilor  pe lista  căruia  a fost ales sau candidat  independent
  BUCUR AURELIA P.S.D
  BULGARU FLORIN – TITI P.S.D
  BURLACU ANIŢA P.N.L
  CÎMPEAN RODICA P.S.D
  CORDEA ANCA-ELENA P.S.D.
  CAZACU MIHELA P.S.D
  CORPADI SORIN-ADRIAN P.S.D
  CORDEA DORIN P.S.D.
  FLORESCU GHEORGHE – ADRIAN P.N.L
  GORGAN ALIN P.S.D
  LUMPERDEAN ADRIAN – ROMEO P.S.D
  MESAROŞ IACOB – VIOREL P.S.D
  MAIER FLORIN – ALEXANDRU P.S.D
  NĂSĂLEAN IOAN – LUCIAN P.S.D
  PÂRVULESCU ION P.S.D.
  ROMOŞAN ILIE ADRIAN P.S.D
  RAD MARCEL-DANIEL P.S.D.
  ROŞU IOAN CRISTIAN P.N.L.
  SUBA ADRIAN – RAREŞ P.S.D.

 

Componenţa Comisiilor  de  specialitate

 

Comisia nr. 1 pentru Activităţi Economico – financiare, Agricultură

      1.Cazacu Mihaela – Presedinte

      2.Maier Florin – Alexandru

      3.Lumperdean Adrian – Romeo

      4.Suba Adrian – Rareș                                                                                                                                                                     

       5.Floronesc Gheorghe – Adrian

 

Comisia nr. 2 pentru Amenajarea Teritoriului şi Urbanism, Protecţia Mediului şi Turism

  1. Rad Marcel – Daniel – Presedinte
  2. Pârvulescu Ion
  3. Romoșan Ilie – Adrian
  4. Cordea Dorin
  5. Gorgan Alin

 Comisia nr. 3 pentru Învăţământ, sănătate, familie, activităţi social-culturale, culte

  1. Cîmpean Rodica – Presedinte
  2. Cordea Anca – Elena
  3. Bucur Aurelia
  4. Bulgaru Florin – Titi                                                                                                                                                                                     
  5. Burlacu Anița
  6. Corpadi Sorin – Adrian
  7. Năsălean Ioan Lucian

 Comisia nr. 4 Comisia juridică şi de disciplină, muncă şi protecţie socială, protecţie copii

  1. Romoșan Ilie  Adrian – Presedinte
  2. Bucur Aurelia
  3. Pârvulescu Ion
  4. Cîmpean Rodica
  5. Roșu Cristian
Close Search Window